Ankara en iyi medyumları, en ünlü medyumları bulabileceğiniz yerlerden biridir. Ancak iyi bir medyum için yerin önemi yoktur. Gerçek medyumlar telefonda bakım yapabilirler. Siz binlerce kilometre ötede de olsanız, sizin hakkınızda gelecek ve geçmiş bilgisi verebilirler.

Peki burada kafaya bir soru takılır. Gaybı Allahtan başkası bilemez lafıyla medyumluk ne kadar bağdaşıyor? Medyumlar gizli bir aleme girerler. Bu alem olasılıklar alemidir. Ve aslında yaptıkları şey, geleceği söylemek değil, gelecekte başınıza gelme olasılığı en yüksek olayları size söylemektir.

Medyumlar

İşte iyi medyumluk bununla alakalıdır. Bu olasılıklardan olma ihtimali en yüksek olanları söyleyenler iyi ve gerçek medyumlardır. Yoksa yaşamımızda meydana gelecek bir çok olasılık vardır. Mesele olma olasılığı en yüksek olanlarn söylenebilmesidir.

“Fala inanma, falsız da kalma” lafı yoktur. Fal baktırmak gelecek konusunda bir takım fikirler oluşturmanızı sağlayabilir. Ama hastalık noktasında geleceği bilme endişe taşımak da bana göre zararlıdır. Kişinin manevi dünyasında sorunlar yaşamasına sebep olur.